До Дня журналіста студенти організували флешмоб

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на центральній площі своєї альма-матер 6 червня провели флешмоб із нагоди професійного свята.

На початку заходу свої слогани про журналістську діяльність говорять студенти, які вже працюють у професії: Юрій Олійник, Олена Фесенко, Віталій Аністратенко, Єва Кравчук, а також Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Основним меседжом, який проскандували студенти-журналісти, стали такі слова: “We will write it. We will tell it. We will show it”, що в перекладі з англійської означає: “Ми це напишемо. Ми це скажемо. Ми це покажемо”.

Такий флешмоб символізує професійну солідарність, об’єднує студентів у спільних корпоративних цінностях.

Нагадаємо, що захід є традиційним, його щороку 6 червня проводять магістранти в межах дисципліни “Управління поведінкою  медіааудиторії” та з нагоди фахового свята.

  1 comment for “До Дня журналіста студенти організували флешмоб

  1. Анжеліка
    07.06.2019 at 20:55

    Цікавий матеріал! Це добре, що в стінах університету проводять кожного року такі флешмоби, а також залучають студентів-журналістів із різних курсів. І кожного року вигадують все нові ідеї для того, щоб цікаво і неординарно відсвяткувати День журналіста! Задум із піснею гурту «Queen» – супер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *