Життя – це подорож «Трасою 60»

Чимало студентів під час навчання задумуються над своєю долею та реалізацією в дорослому житті. Розібратися у власному внутрішньому світі допоможе фільм «Траса 60: Дорожні пригоди».737304__4

На перший погляд, головний герой, Ніл Олівер, щасливий. У нього заможні батьки й гарна дівчина. Проте ночами він марить незнайомою жінкою, а в майбутньому, попри намагання батька зробити з нього юриста, хлопець мріє стати художником. Юнак прагне навести лад у своєму житті. У цьому йому допомагає екстравагантний леприкон на ім’я О. Б. Грант.

Буденне життя хлопця докорінно змінюється. Ніл обіцяє незнайомцю доставити таємничу посилку. Проте для цього юнак повинен пройти випробування дорогою, яка змушує людей постійно робити вибір. Це «Автострада 60» реальність, де час і простір не піддаються законам світобудови. Під час поїздки трасою потрібно контролювати свої бажання, не піддаватися спокусам та відповідати за свої дії.

На шляху героя постійно трапляються незвичайні персонажі: чоловік, який не може наїстися (голод); жінка, якій ніколи не відмовляли чоловіки (хіть); матір, яка від горя потрапляє в залежність від наркотиків та хворий на рак чоловік, який ненавидить брехню. Ці люди уособлюють багатогранність та неоднозначність життя.

Під час своєї подорожі Ніл опиняється в дивних місцях. Це і «Музей підробленого мистецтва», де відвідувачі-невігласи критикують «підробки», які насправді є оригіналами. Також бюрократичне місто, де всі працюють юристами та заробляють судовими позовами на подорожніх.

Вирішальною для юнака стає ніч у мотелі «Розвилка». Це місце є своєрідним роздоріжжям, яке уособлює вибір майбутньої долі.

Усе, що відбувається з Нілом Олівером, є відображенням його реальних проблем і переживань. Фільм – це своєрідна фантастична притча-авантюра, покликана допомогти людині краще зрозуміти себе та побудувати власний щасливий мікровсесвіт.

Автор: Микола Максьома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *