Студентів у Черкаському національному стане більше

Кількість першокурсників на різних напрямах підготовки ННІ української філології та соціальних комунікацій у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького у 2016-2017 навчальному році збільшиться. Про це повідомляє директор ННІ української філології та соціальних комунікацій Ігор Погрібний.

Насамперед, причиною збільшення кількості першокурсників може стати той факт, що у 2016 році очікується більше випускників шкіл, ніж у попередні роки. Також, за словами Ігоря Погрібного, важливою є реклама щодо роботи інституту, яка нині активно поширюється за межі міста. Директор планує, що викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій будуть проводити агітаційну роботу із методичними об’єднаннями вчителів української мови та літератури Черкас та області. Крім цього, інститут зараз працює над запровадженням нової спеціальності.

На мою думку, дні відкритих дверей в університетах вже віджили своє: нічого цікавого та справді інформативного гості не отримують, та і не всі мають змогу приїхати на ці заходи. Тому ми запроваджуємо активну рекламу у соціальних мережах, на сайтах університету та власне нашого інституту. Також і студенти, і викладачі їздитимуть в школи Черкас та області, де розповідатимуть про нашу діяльність та особливості спеціальностей. Ще плануємо отримати ліцензію на новий напрям підготовки “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, яка включатиме широкий спектр навчальних дисциплін, – розповів Ігор Погрібний.

 

 

Тетяна Козловська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *